O nas

Wszystko co musisz wiedzieć o nas

Weed Panda to marka, którą tworzą pasjonacji konopii siewnych.

Konopie są pasją, którą codziennie staramy się przekazywać naszym klientom. Starannie selekcjonujemy proponowane produkty, by oferować najwyższej jakości leczniczy susz. Każda partia poddawana jest kompleksowym badaniom oraz posiada certyfikat legalności. Stawiamy na naturalność i pełną przejrzystość działań!

Teraz produkty CBD są ogólnodostępne – znajdziemy je w hipermarketach, drogeriach czy na stacjach benzynowych. W całej Europie obserwujemy szybki rozwój tej branży. Nie zostań w tyle! Już dzisiaj zaopatrz swój biznes w legalny susz z konopi i wyjdź naprzeciw swoim klientom!

01.

100% LEGALNIE I BEZPIECZNIE

Kupując w naszym sklepie nie musisz obawiać się o legalność naszych produktów. Nasz susz zawiera >0.2% THC i bez legany na terenie Polski oraz Uni Europejskiej.

02.

WSZYSTKO POD KONTROLĄ

Każda partia naszego susz przechodzi badania w niezależnych laboratoriach, gdzie upewniamy się czy na pewno nasz produkt jest bezpieczny i spełnia nasze standardy jakości.

03.

BEZPIECZNA PACZKA

Możesz zamówić nasze produkty prosto pod drzwi swojego domu. My zadbamy o dyskrecję a sama paczka nie budzi żadnych niechcianych podejrzeń. Oferujemy wysyłkę w 24h.

Automaty vendingowe z CBD

Poza sprzedażą online, prowadzimy również sprzedaż naszych produktów w automatach vendingowych Traw’o’mat. Nasze automaty znajdują się w ponad 20 lokalizacjach w całej Polsce min. w Bielsku-Białej, Olsztynie, Włocławku, Bydgoszczy oraz wielu innych.

Chcąc wspierać branże konopną oraz lokalnych przedsiębiorców, otwieramy przed Państwem możliwość współpracy z marką Traw’o’mat. Wystarczy 1m^2 powierzchni oraz dostęp do prądu a taki automat może stańąć w Pańśtwa mieście.


WSPÓŁPRACA


MAPA PUNKTÓW